X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > اخبار موسسه 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
يکشنبه 23 تير 1398
مراحل پایانی ترجمه کتاب «دین و سلامت جامعه»
به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشکده سبک زندگی اسلامی؛ ترجمه کتاب دین و سلامت جامعه توسّط سیده عفت حسینی رو به پایان می‌باشد.
پنج شنبه 20 تير 1398
مراحل پایانی ترجمه کتاب « خدا، ایمان، سلامت: بررسی ارتباط بین معنویت و درمان »
به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشکده سبک زندگی اسلامی ؛ ترجمه کتاب خدا، ایمان، سلامت: بررسی ارتباط بین معنویت و درمان اثر John Wiley & Sons, Inc توسّط امیر قربانی رو به پایان می‌باشد.
چهارشنبه 19 تير 1398
سنت و تجدد و رابطه آن با سبک زندگی
بیست و هفتمین جلسه شورای علمی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین با حضور اعضا در محل مؤسسه سبک زندگی آل یاسین تشکیل شد.
سه شنبه 18 تير 1398
ریاست محترم مرکز تخصصی آل یاسین با دانش‌پژوهان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش اداره روابط عمومی مرکز تخصصی آل یاسین؛ در یک نشست صمیمی، ریاست محترم مرکز تخصصی آل یاسین با دانش‌پژوهان این مرکز دیدار و گفتگو کردند.
شنبه 15 تير 1398
ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین با مدیر کل پدافند غیرعامل استان قم دیدار و گفتگو کردند
ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمّدتقی فعّالی با مدیر کل پدافند غیرعامل استان قم مهندس متقیان دیدار و گفتگو کردند.


آئین افتتاحیه رشته تخصصی مطالعات سبک زندگی اسلامی سطح 3

در محل مرکز تخصصی آل یاسین برگزار شد:

آئین افتتاحیه رشته تخصصی مطالعات سبک زندگی اسلامی سطح 3

مراسم افتتاحیه رشته تخصصی مطالعات سبک زندگی اسلامی در محل مرکز تخصصی آل یاسین برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی مرکز تخصصی آل یاسین ؛ این مراسم با قرائت قرآن شروع و بعد از آن حجت الاسلام والمسلمین عباسی سخنرانی خود را آغاز کرد. در ادامه ایشان از تصویب رشته مطالعات سبک زندگی و فعالیت های آموزشی و پژوهشی موسسه و ریاست محترم مرکز تخصصی آل یاسین حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد تقی فعالی تمجید و ابراز خرسندی کرد و بیان نمود : توصیه من به دانش پژوهان این است که از این فرصت پیش آمده ، استفاده بهینه کنند و این فرصت را قدر بدانند. در پایان صحبت های ایشان ، با اهدای هدیه ای به رسم یادبود از جانب ریاست محترم مرکز تخصصی آل یاسین از حضور و زحمات ایشان در فرآیند تصویب رشته ، تقدیر به عمل آمد.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد تقی فعالی با معرفی اجمالی از خود و برخی سوابق تحصیلی و علمی خود ، به بیان نکاتی در مورد اهمیت سبک زندگی و این رشته تخصصی به عنوان وجه عملی و کاربردی دین پرداخت و در پایان با توجه به نیاز جامعه ، آینده رشته و فارغ التحصیلان این رشته را، روشن ارزیابی نمود .
این مراسم روز دوشنبه ، 13 اسفند ماه سال 97 ساعت 15 در محل مرکز تخصصی آل یاسین با حضور پژوهشگران گرامی و حضار دیگر برگزار و با پرداخت عیدی به حضار جلسه و پذیرایی از آنها به پایان رسید .

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج