X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > مرکز فناوری اطلاعات > معرفی اداره فرهنگی 

forooshgah

mosahebe

motaleat

آخرین مطالب
پنج شنبه 25 بهمن 1397
جلسه 97 از کلاس های زندگی معنوی
جلسه نود و هفتم از کلاس های زندگی معنوی توسط دکتر محمد تقی فعالی در محل موسسه سبک زندگی آل یاسین برگزار شد.
پنج شنبه 25 بهمن 1397
کرسی آزاداندیشی ارائه نظر « مبانی اسلامی حمایت از کالای ایرانی »
هفتمین کرسی آزاداندیشی ارائه نظر با عنوان « مبانی اسلامی حمایت از کالای ایرانی » با حضور محققان و علاقمندان برگزار خواهد شد.
سه شنبه 23 بهمن 1397
جلسه 96 از کلاس های زندگی معنوی
جلسه نود و ششم از کلاس های زندگی معنوی توسط دکتر محمد تقی فعالی در محل موسسه سبک زندگی آل یاسین برگزار شد.
شنبه 13 بهمن 1397
رشته مطالعات سبک زندگی اسلامی در مقطع سطح3
برای اولین بار در کشور دوره رشته مطالعات سبک زندگی اسلامی در مقطع سطح3 آغاز شد.
پنج شنبه 11 بهمن 1397
کرسی آزاداندیشی ارائه نظر با عنوان « مشورت با خود ، رویکرد تازه ای در مهارت حل مسئله »
کرسی آزاداندیشی ارائه نظر « مشورت با خود ، رویکرد تازه ای در مهارت حل مسئله » با حضور اساتید حوزه و دانشگاه و همچنین جمعی از دانش پژوهان حوزوی و دانشگاهی برگزار شد.

مرکز فناوری‌اطلاعات همزمان با تاسیس موسسه در سال ۱۳۹۲ و به منظور اطلاع رسانی اخبار فعالیت های موسسه در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کرد.


این مرکز در راستای انجام شرح وظایف خود اهداف مختلفی را دنبال می کند از جمله؛ معرفی فعالیت‌ها و دستاوردهای موسسه در فضای مجازی؛ ایجاد پایگاه تخصصی سبک زندگی اسلامی؛ جذب مخاطبان و کاربران علاقه‌مند به مباحث سبک زندگی و ارائه محتوای مناسب وعلمی در زمینه سبک زندگی.


مرکز فناوری‌اطلاعات در جهت نیل به اهداف یاد شده، اقدام به راه اندازی چند سایت نموده که سایت اطلاع رسانی موسسه به آدرس manaviyat.ir از جمله این سایت ها است.


مرکز فناوری‌اطلاعات در نیمه دوم سال 1397 سایت فروشگاهی انتشارات موسسه فرهنگی‌هنری دین ومعنویت آل‌یاسین را به آدرس dmpub.ir ایجاد نمود که علاقه‌مندان به آثار موسسه میتوانند به آن مراجعه فرمایند.


این مرکز در راستای بهبود ارتباط با کاربران در شبکه های اجتماعی پرطرفدار از جمله: فیسبوک، تلگرام، اینستاگرام، ایتا شروع به فعالیت نموده و اخبار و آثار موسسه را در کمترین زمان به کاربران اعلام مینماید.