X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > اخبار موسسه > روابط عمومی 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
يکشنبه 6 بهمن 1398
کتاب سبک زندگی اجتماعی
به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک زندگی آل یاسین؛ در بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه که در روز پنجشنبه مورخ 3 بهمن ماه برگزار شد در گروه علوم اجتماعی کتاب سبک زندگی اجتماعی اثر مشترک حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد تقی فعالی و دکتر مهدی فدایی، شایسته تحسین شناخته شد.
شنبه 5 بهمن 1398
کرسی آزاداندیشی ارائه نظر « بازنگری نقش هنر در سبک زندگی اسلامی »
دوازدهمین کرسی از مجموعه کرسی های آزاداندیشی سبک زندگی اسلامی با عنوان « بازنگری نقش هنر در سبک زندگی اسلامی » با حضور محققان و علاقمندان برگزار شد.
سه شنبه 1 بهمن 1398
دوره تخصصی و جامع مشاوره و درمانگری خانواده(2)
فرصت استثنایی ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان ارشد رشته‌های روانشناسی و مشاوره زیر نظر استاد دکتر رضا مهکام استاد حوزه و دانشگاه، دکترای تخصصی روانشناسی، مشاور و درمانگر خانواده
سه شنبه 1 بهمن 1398
دوره تخصصی و جامع مشاوره و درمانگری خانواده(2) اطلاعیه تصویری
دوره تخصصی و جامع مشاوره و درمانگری خانواده(2) فرصت استثنایی ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان ارشد رشته‌های روانشناسی و مشاوره
يکشنبه 29 دی 1398
کارگاه سبک زندگی در آموزه‌های قرآن و عترت 9
به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک‌زندگی آل ‌یاسین؛ کارگاه آموزشی سبک زندگی در آموزه‌های قرآن و عترت با مشارکت مؤسسه سبک زندگی آل یاسین و مدرسه تخصصی قرآن و عترت خراسان، در مشهد برگزار شد.


ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین با آیت الله کعبی دیدار و گفتگو کردند

دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدتقی فعالی با آیت الله کعبی:

ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین با آیت الله کعبی دیدار و گفتگو کردند

ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمّدتقی فعّالی با آیت الله کعبی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک‌زندگی آل‌یاسین؛ در ابتدای این دیدار، دکتر فعالی گزارشی مختصر از فعالیت‌ها و دستاوردهای مؤسسه را بیان کرد. در ادامه آیت الله کعبی فرمود: اگر بتوانیم تولیدات را به زبان هنر و فیلم و سریال و ادبیات مناسب تبدیل کنیم که برای عموم مردم مفید باشد، به تحول اصلی در عرصه تغییر سبک زندگی خواهیم رسید و این امر باعث ایجاد یک قطب و مرجعیت علمی در سبک زندگی خواهد شد. در ادامه بیان کرد: باید با ارتباط با نهادهای نظام، نهادهای عمومی غیردولتی و با نهادهای فرهنگی خصوصی در سطح کشور، تولیدات خود را فراگیر کنید که همه بتوانند از آن استفاده کنند.
همچنین ادامه داد: در راستای فراگیرکردن امور مد نظر، صدا و سیما، سازمان تبلیغات، دفتر تبلیغات و سامانه مبلغین، می‌توانند نقشی بسیار مهمی را ایفا کنند.
در آخر این دیدار با ابراز امیدواری برای همکاری در آینده به اتمام رسید.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج