X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > اخبار موسسه > روابط عمومی 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
شنبه 16 شهريور 1398
سرهنگ حاجی‌زاده معاونت اجتماعی ناجا قم از مؤسسه سبک زندگی آل یاسین بازدید کرد.
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ سرهنگ حاجی‌زاده معاونت اجتماعی ناجا قم از این مؤسسه بازدید کرد.
چهارشنبه 13 شهريور 1398
ویژه برنامه مشق عشق، آموزش مهارت‌های همسرداری در سبک زندگی ایرانی اسلامی در سه روز به صورت تخصصی ویژه بانوان و آقایان برگزار شد
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ ویژه برنامه مشق عشق توسط مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین در بندر عباس برگزار شد.
يکشنبه 10 شهريور 1398
ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین با مدیریت حوزه‌های علمیه کشور دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدتقی فعالی با مدیریت حوزه‌های علمیه کشور حضرت آیت الله اعرافی دیدار و گفتگو کردند.
يکشنبه 10 شهريور 1398
ترجمه کتاب «سفر با خورشید؛ زندگی به سبک امام رضا(ع)» که به قلم دکتر محمدتقی فعالی تألیف گردید، به زبان عربی ترجمه و منتشر شد.
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ ترجمه عربی کتاب سفر با خورشید توسط کمال السید و دکتر حمید عباس‌زاده ترجمه و توسط انتشارات آستان قدس رضوی و همکاری بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع)، در 280 صفحه منتشر شد.
چهارشنبه 6 شهريور 1398
ترجمه کتاب «سفر با خورشید؛ زندگی به سبک امام رضا(ع)» که به قلم دکتر محمدتقی فعالی تألیف گردید، به زبان روسی ترجمه و منتشر شد.
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ ترجمه روسی کتاب سفر با خورشید توسط ماسلوف دنیس سرگیویچ توسط انتشارات آستان قدس رضوی (مدیریت امور زائران غیر ایرانی)، در 231 صفحه منتشر شد.


ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین با آیت الله کعبی دیدار و گفتگو کردند

دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدتقی فعالی با آیت الله کعبی:

ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین با آیت الله کعبی دیدار و گفتگو کردند

ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمّدتقی فعّالی با آیت الله کعبی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک‌زندگی آل‌یاسین؛ در ابتدای این دیدار، دکتر فعالی گزارشی مختصر از فعالیت‌ها و دستاوردهای مؤسسه را بیان کرد. در ادامه آیت الله کعبی فرمود: اگر بتوانیم تولیدات را به زبان هنر و فیلم و سریال و ادبیات مناسب تبدیل کنیم که برای عموم مردم مفید باشد، به تحول اصلی در عرصه تغییر سبک زندگی خواهیم رسید و این امر باعث ایجاد یک قطب و مرجعیت علمی در سبک زندگی خواهد شد. در ادامه بیان کرد: باید با ارتباط با نهادهای نظام، نهادهای عمومی غیردولتی و با نهادهای فرهنگی خصوصی در سطح کشور، تولیدات خود را فراگیر کنید که همه بتوانند از آن استفاده کنند.
همچنین ادامه داد: در راستای فراگیرکردن امور مد نظر، صدا و سیما، سازمان تبلیغات، دفتر تبلیغات و سامانه مبلغین، می‌توانند نقشی بسیار مهمی را ایفا کنند.
در آخر این دیدار با ابراز امیدواری برای همکاری در آینده به اتمام رسید.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج