اتمام ترجمه کتاب روح، علم و سلامت: چگونه ذهن سالم سلامت جسمانی را به بار می‌آورد (Spirit, Science, And Health How The Spiritual Mind Fuels Physical Wellness)

به گزارش روابط عمومی موسسه سبک زندگی آل یاسین؛ ترجمه کتاب «روح، علم و سلامت: چگونه ذهن سالم سلامت جسمانی را به بار می‌آورد» (Spirit, Science, And Health How The Spiritual Mind Fuels Physical Wellness) اثر توماس جی.‌پلانت و کارل ای‌.‌تورس، توسط حسام گودرزی به پایان رسید.

در این اثر پژوهشی چند تن از متخصّصان رشته‌های روان‌شناسی، پزشکی، بهداشت عمومی و سلامت عمومی به بررسی ارتباط بین مراقبه، نیایش و معنویت با مقوله سلامت پرداخته و جدیدترین دیدگاه‌های خود را در این زمینه مطرح ساخته‌اند.

فصول این کتاب شامل دسته‌هایی خاص از قبیل جوانان، مبتلایان به بیماری ایدز، بیماری سرطانی و کسانی که در آسایشگاه‌ها به سر می‌برند است. نویسندگان این مجموعه به دنبال شناختی علمی از رابطه بین معنویت و سلامت‌اند تا بتوانند توشه‌ای را برای سلامت بیشتر عموم مردم به ارمغان بیاورند.

ناشر این کتاب praeger است و همانطور که از نام کتاب پیداست این اثر دارای ارتباط مستقیم با سبک زندگی می‌باشد.

کتاب مذکور در ۵ بخش کلی و ۱۴ فصل به رشته تحریر درآمده است: مرور، ارزیابی و مدل‌سازی، مراقبه، روح و عمل، جمعیت‌های خاص و موضوعات اخلاقی.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.