امضاء تفاهم نامه همکاری میان موسسه آل یاسین ودانشگاه ادیان ومذاهب

در راستای همکاری های مشترک علمی صورت گرفت:

به گزارش روابط­ عمومی موسسه ­ی دین و معنویت آل یاسین؛ در راستای توسعه وتقویت همکاری های مشترک و به منظور برقراری ارتباط مؤثر و ارتقای سطح تعاملات در عرصه ­های مختلف علمی و فرهنگی، تفاهم نامه همکاری میان موسسه فرهنگی هنری دین و معنویت آل یاسین و دانشگاه ادیان و مذاهب منعقد گردید.

این تفاهم نامه طی  نشستی به امضای حجت الاسلام والمسلمین سیدابوالحسن نواب رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب وحجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدتقی فعالی رئیس موسسه دین و معنویت آل یاسین رسید. طرفین در این نشست ضمن تاکید بر پییگیری کامل و جامع مفاد تفاهم ­نامه، نسبت به تعمیق و توسعه ارتباطات علمی و همکاری های مشترک در زمینه های مختلف ابراز علاقه نمودند.

بهره­ گیری متقابل از امکانات و ظرفیت­های موجود و تحقق اهداف مشترک علمی و فرهنگی دانشگاه و موسسه،فرهنگ ­سازی، ترویج و ارتقاء سطح بینش علمی در موضوع «سبک زندگی اسلامی» و سایر موضوعات مورد علاقه، در مجامع علمی و عمومی ازجمله اهداف این تفاهم نامه تبیین شده است.

برگزاری نشست­های تخصصی وکرسی­ های نقد و نظریه ­پردازی، مناظره در موضوع سبک زندگی اسلامی، تبادل استاد و دانش ­پژوه و نیروهای متخصص و توانمند علمی، پیگیری مقدمات تهیه سرفصل­ برای دورة کارشناسی ارشد سبک زندگی اسلامی و تاسیس این رشته به صورت مجازی، برگزاری کارگاه­ها و دوره­های آموزشی، اجرای پروژه­ های علمی در موضوع سبک زندگی اسلامی و سایر موضوعات علمی، از جمله مهمترین مفاد این تفاهم نامه است که روز پنج­شنبه هشتم خرداد ماه جاری به امضای روسای دو دستگاه رسید.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.