بازدید ریاست دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی حجت الاسلام و المسلمین نواب از مؤسسه سبک زندگی آل یاسین

در محل مؤسسه سبک زندگی آل یاسین برگزار شد:

به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ صبح روز پنج‌شنبه مورخ نوزدهم اردیبهشت ماه، حجت الاسلام و المسلمین نواب به همراه حجت الاسلام حکیم و همراهان از مؤسسه سبک زندگی آل یاسین بازدید کردند.
در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدتقی فعالی ریاست محترم مؤسسه آل یاسین به توضیح مختصری از فعالیت‌ها و دستاوردهای مؤسسه پرداختند.
بعد از آن حجت الاسلام و المسلمین نواب بعد از تشکر از دکتر فعالی و فعالیت‌های مؤسسه، علت حضورش در مؤسسه را تأکید مقام معظم رهبری بر اهمیت خانواده و مسائل مربوط به آن دانست. سپس گفت پیشنهاد من این است همه مراکزی که در حوزه خانواده و یا سبک زندگی فعالیت می‌کنند برای مدت ۲ سال با یکدیگر هم‌افزایی کنند. وی افزود بهتر است این هم‌افزایی با محوریت مؤسسه آل یاسین باشد.
ایشان دلیل این پیشنهاد را امکانات محدود هر مجموعه بیان کرد که اگر این‌ها با هم کار کنند، امکانات بیشتر خواهد شد. در ادامه حجت الاسلام حکیم از پیشنهاد حجت الاسلام نواب استقبال کردند و بیان کرد که این هم‌افزایی باید ابتدا از حوزه شروع شود. ایشان لازمه این کار را برگزاری نشست‌های علمی کوچک‌تر بیان نمود.
در پایان این دیدار جلسه با طرح پیشنهادات و ابراز امیدواری برای همکاری خاتمه یافت.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.