بازدید مدیران مجمع جهانی تقریب مذاهب از موسسه آل یاسین

در بازدید مدیر کل آموزش و پژوهش و مدیر انتشارات مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از موسسه سبک زندگی آل یاسین، زمینه همکاری دو مجموعه مورد بحث و برسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی موسسه در ابتدای جلسه یکی از مدیران موسسه سبک زندگی به معرفی مجموعه و شرح فعالیت آن پرداخت و گفت: هدف از تاسیس موسسه بازخوانی آموزه های دین، و تالیف کتب و تولید محصولات فرهنگی با موضوع سبک زندگی اسلامی است و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استقبال جامعه قصد داریم با تولید محصولات چندرسانه ای گامی موثر به سوی اصلاح سبک زندگی جامعه برداریم.
وی افزود موسسه کتب فاخر زیادی را به رشته تحریر در آورده که یکی از آنها کتاب سفر با خورشید اثر دکتر محمدتقی فعالی است که از سوی بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام به زبان های مختلف در حال ترجمه می باشد.
در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین فولادی مدیر انتشارات مجمع جهانی تقریب مذاهب با اشاره به موضوع فعالیت مجمع در حوزه تقریب مذاهب و نگارش ۳۰۰ الی ۴۰۰ اثر فاخر و جامع اظهار داشت ؛ با توجه به این نکته که مجمع جهانی تقریب مذاهب جایگاه بین المللی دارد، آمادگی داریم با در اختیار گذاشتن دیتای متنی و محتوایی از سوی انتشارات، همکاری خود را با موسسه سبک زندگی آغاز کنیم.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین هاشمی مدیر کل آموزش و پژوهش مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بررسی موضوعات مختلف با رویکرد فعالیت های موسسه و مجمع و انتخاب دو موضوع، “سبک زندگی اسلامی با رویکرد تعامل با اهل سنت”و”بررسی سبک زندگی فرقه ها در کردستان” موسسه را در تالیف و چاپ این کتب یاری  نماید.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.