با همکاری موسسه سبک زندگی آل‌یاسین دورۀ تکمیلی تربیت کارشناس عفاف و حجاب در مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل‌یاسین؛ کارگاه یک روزه دوره تکمیلی “تربیت کارشناس عفاف و حجاب” با هدف ارتقاء سطح دانش و مهارت های کارشناسان آمر به معروف و ناهی از منکر نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در روز یکشنبه 21 آبان ماه 1402 در مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت برگزار شد.

این کارگاه با حضور 50 نفر از برادران و خواهران کارشناس عفاف و حجاب که از شهرهای تهران، انزلی، رشت و منجیل به این مرکز آمده بودند، با ارائه استاد اعزامی موسسه، حجت الاسلام و المسلمین محمد مرادی برگزار شد.

در این کارگاه یک روزه، حجت الاسلام مرادی، با تاکید بر اهمیت امر به معروف و نهی از منکر و منزلت آمران و ناهیان، به بیان نکاتی درباره پاسخگویی به سوالات و شبهات دینی پرداخت و درباره مهم ترین ویژگی های پاسخگو، مخاطب‌شناسی و زمینه شناسی پرسشگر، تکنینک های برقراری ارتباط موثر با پرسشگر با حاضران به گفتگو پرداخت.

حجت الاسلام مرادی در بخش دیگری از مباحث خود، درخصوص تکنیک‌های تعامل و مواجهه با سوالات و شبهات دینی نسل Z (دهه هشتادی‌ها و دهه نودی‌ها) نکاتی را گوشزد کرد.

شایان ذکر است برگزاری دوره های تربیت کارشناس عفاف و حجاب به همت فرماندهی و عقیدتی سیاسی مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) با همکاری موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل‌یاسین برگزار گردیده است.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.