هم‌اندیشی و همکاری موسسه سبک زندگی آل‌یاسین با نهادهای شهرستان بم

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل‌یاسین، جلسه‌ای با حضور مسئولان نهادهای مختلف شهرستان بم در راستای توسعه همکاری‌های فی‌مابین این موسسه و نهادهای شهرستان در زمینه‌های مختلف برگزار شد.

این جلسه که در تاریخ ۴ آبان در محل نهاد امامت جمعه شهرستان بم برگزار شد، با سخنرانی حجت‌الاسلام دانشی امام‌جمعه محترم شهرستان آغاز شد. ایشان در سخنرانی خود، اهمیت موضوع سبک زندگی خانوادگی را مورد تأکید قرار دادند و از فعالیت‌های موسسه سبک زندگی آل‌یاسین در این زمینه تقدیر و تشکر کردند.

سپس آقای برزنگ فرماندار شهرستان بم، آقای دهقان فرمانده سپاه شهرستان، آقای افشار نماینده آموزش و پرورش، خانم بیدار مدیر حوزه علمیه خواهران شهرستان بم و اعضای هسته میز تحول نظرات و پیشنهادات خود را در مورد همکاری با موسسه سبک زندگی آل‌یاسین ارائه دادند.

در ادامه جلسه، حجت‌الاسلام آزاد معاون آموزش موسسه سبک زندگی آل‌یاسین، گزارشی از دوره‌ی جامع تربیت مربی مهارت‌های سبک زندگی خانوادگی که در شهرستان بم برگزار شده بود، ارائه کرد. ایشان همچنین در مورد برنامه‌های آینده موسسه در شهرستان بم اطلاع رسانی کردند.

این جلسه با بحث و گفتگو در مورد معضلات، مسائل و آسیب‌های روز شهرستان و راهکارهای مقابله با آن‌ها به پایان رسید. در پایان جلسه، مسئولان نهادهای شهرستان از موسسه سبک زندگی آل‌یاسین برای ارائه خدمات فرهنگی و هنری به مردم شهرستان قدردانی کردند.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.