برگزاری دومین دورۀ تربیت مربی مهارت‌های سبک زندگی خانوادگی در طبس

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین، در ادامه برگزاری دوره‌های تربیت مربی مهارت‌های سبک زندگی خانوادگی در سطح کشور، با همکاری موسسه فرهنگی هنری آل یاسین و قرارگاه مردمی تحول اجتماعی، دومین دوره تربیت مربی مهارت‌های سبک زندگی خانوادگی در شهرستان طبس  توسط استاد اعزامی حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضا احمدی دهمند با موضوع آموزش های قبل از ازدواج (pme) برگزار شد.

کارگاه دو روزۀ دوره تربیت مربی مهارت‌های سبک زندگی خانوادگی با حضور بیش از ۵۰ نفر از فرهیختگان از طلاب، فعالان فرهنگی، معلمان و مشاوران در روزهای 11 و 12 بهمن ماه 1402 برگزار شد.

این دوره با هدف ارتقاء سطح علمی و مهارتی شرکت‌کنندگان ناظر به مباحث تخصصی مهارت‌های سبک زندگی خانوادگی برگزار می شود. در این دوره  علاوه بر کارگاه‌های حضوری، شرکت‌کنندگان از طریق کانال پشتیبان مطالب، متن و فایل‌های صوتی تخصصی را دریافت می‌کنند. این دوره همزمان در استان‌های بوشهر، کرمان و مازندران ،لرستان ،ایلام در حال اجرا می‌باشد.

گفتنی است دوره مزبور، به مدت ۸ ماه به صورت ماهانه برگزار می‌گردد. در حاشیه این دوره جلسات مشاوره خانوادگی نیز با حضور دکتر احمدی دهمند برگزار گردید.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.