برگزاری کارگاه‌های “جوان موفق” در مرکز آموزشی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نداجا) سیرجان

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل‌یاسین؛ در راستای برگزاری کارگاه‌های مهارت‌های سبک زندگی ایرانی – اسلامی، کارگاه‌های “سبک زندگی دوره جوانی” در مرکز آموزشی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نداجا) سیرجان برگزار شد.

در این کارگاه‌ها که روزهای 30 و 31 مردادماه جاری برگزار شده است، حجت‌الاسلام اسدعلیزاده و حجت‌الاسلام کاظمی، مباحث خود را پیرامون “سبک زندگی دوره جوانی” و “جوان موفق” در دو سطح “تا دیپلم” و “از دیپلم بالاتر”، ارائه کردند. ضمناً گفتگو و نشست‌های صمیمی میان اساتید و حاضران، به همراه پرسش و پاسخ نیز برقرار بوده است.

در حاشیه این کارگاه‌ها، جلسه اساتید اعزامی موسسه آل‌یاسین و فرماندهان نداجا با موضوع هم‌افزایی و افزایش همکاری‌های فی‌مابین برگزار شد.

مرکز آموزشی نداجا سیرجان بزرگترین و تنها مرکز آموزشی سربازان وظیفه نیروی دریایی در کشور است که در آن با استفاده از جدیدترین نرم‌افزارهای نجوم، درباره چگونگی تشخیص مکان در دنیای واقعی، به سربازان این مرکز آموزش‌های لازم داده می‌شود. مرکز آموزشی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نداجا) سیرجان در دهه 40 فعال شد و فعالیت های اصلی آن در دوران دفاع مقدس شکل گرفته است.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.