تقدیر از ریاست موسسه سبک زندگی آل یاسین در جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان قم

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل‌یاسین؛ در روزی که نوآوری و پژوهش به عنوان محور توسعه و پیشرفت جوامع شناخته می‌شود، استان قم شاهد یک رویداد مهم بود. در تاریخ 14 آذرماه 1402، جشنواره‌ای باشکوه برای تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر این استان برگزار شد. این مراسم، که با حضور افراد سرشناس و مقامات عالی‌رتبه همراه بود، به عنوان نمادی از قدردانی و حمایت از دستاوردهای علمی و فناوری مطرح گردید.

در این جشنواره، 65 نفر از پژوهشگران و فناورانی که آثار برجسته‌ای را به دبیرخانه ارسال کرده بودند، مورد تقدیر قرار گرفتند. این افراد، که از میان تعداد زیادی از متقاضیان انتخاب شده بودند، نماینده‌ی تلاش و خلاقیت در عرصه‌های مختلف علمی و فناوری بودند. تجلیل از این افراد نه تنها به عنوان پاداشی برای تلاش‌های آن‌ها بلکه به عنوان انگیزه‌ای برای دیگران جهت پیگیری مسیر نوآوری و پژوهش محسوب می‌شود.

یکی از نکات برجسته این مراسم، تقدیر از حجت الاسلام دکتر محمدتقی فعالی، ریاست محترم موسسه سبک زندگی آل یاسین بود. موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل‌یاسین که در زمینه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی فعالیت دارد، توانسته است با رویکردی نوین و خلاقانه، تأثیرات مثبتی در جامعه ایجاد کند. تقدیر از ریاست این موسسه، نشان‌دهنده‌ی اهمیت نقش موسسات غیردولتی در پیشبرد اهداف علمی و فرهنگی است.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.