تمدید رتبه علمی پژوهشی دوفصلنامه پژوهش‌نامه سبک زندگی

به گزارش روابط عمومی موسسه آل یاسین؛ شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی حوزه‌های علمیه با توجه به نظر ارزیابان و مصوبه کمیسیون نشریات علمی حوزوی با تمدید رتبه علمی پژوهشی نشریه دوفصلنامه پژوهش‌نامه سبک زندگی موافقت کرد.

بر اساس گزارش معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه، دبیرخانه شورای اعطا، این نشریه به صورت دوفصلنامه منتشر می شود و صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر آن حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمّدتقی فعّالی است.

گفتنی است پژوهشنامه سبک زندگی به منظور نشر پژوهش‌های بدیع و اصیل با هدف ارتقای سطح علمی پژوهشکده، ایجاد امکان مشارکت بیشتر اعضای هیئت علمی و دانش‌پژوهان در فعالیت‌های پژوهشی و تقویت ارتباط با مراکز علمی داخل و خارج کشور و همچنین گسترش مرزهای دانش در زمینه سبک زندگی، منطبق بر آیین‌نامه «کمیسیون بررسی نشریات علمی» وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیز «شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی» شورای عالی حوزه‌های علمیه، تدوین شده است.

تاکنون 15 شماره از این نشریه منتشر شده است. پژوهشنامه سبک زندگی از شماره 5 حائز رتبه علمی ـ پژوهشی از شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی شورای عالی حوزه‌های علمیه گردیده است.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.