حضور دکتر مصری رییس دانشگاه علوم پزشکی قم به همراه معاونین و روسای دانشکده‌ها در پژوهشکده سبک زندگی

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین؛ دکتر مهدی مصری رییس دانشگاه علوم پزشکی قم به همراه معاونان و روسای دانشکده‌ها، در پژوهشکده سبک زندگی اسلامی و موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین حضور یافت.

در این دیدار در ابتدا حجت الاسلام دکتر محمدتقی فعالی رییس پژوهشکده سبک زندگی اسلامی و مدیر موسسه فرهنگی سبک زندگی آل یاسین، به تشریح فعالیت ها و دستاوردهای چندین ساله این مرکز پرداخت. وی در بخشی از سخنان خود به آثار پژوهشی منتشر شده در قالب کتب بنیادی و کاربردی و نیز ترجمه کتاب های مرجع و تولید و انتشار مجلات گوناگون به ویژه «پژوهشنامه سبک زندگی» به عنوان یک نشریه علمی – پژوهشی با محوریت موضوعات و مسائل سبک زندگی اشاره کرد.

در بخش دیگری از جلسه، دکتر فعالی از تعاملات، توافق ها و همکاری های صورت گرفته با وزارتخانه‌ها، سازمانها و مراکز مختلف علمی و فرهنگی کشور، در طول حدود یک دهه فعالیت این مرکز، گزارشی ارائه نمود.

در این جلسه دکتر مهدی مصری، رییس داشگاه علوم پزشکی قم نیز با اشاره به ظرفیت ها و توانایی های مجموعه تحت مدیریت خود، بر تعامل و همکاری دو جانبه این مرکز و دانشگاه علوم پزشکی تاکید کرد.

وی در بخشی از این بازدید افزود: دانشکده‌های بهداشت، طب ایرانی و سلامت و دین دانشگاه باید در مقوله سبک زندگی اسلامی کوشیده و در گسترش آن بکوشند. وی افزود: باید از ظرفیت پژوهشگاهها و موسسات در استان فرهنگی قم استفاده کرده و بکوشیم تا زمینه های همکاری را گسترش دهیم.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.