دفتر اول مجموعه طراحی زندگی با عنوان «قدرت زمان» روانه بازار کتاب شد

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین؛ مجموعه «طراحی زندگی» جدیدترین اثر حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر محمدتقی فعالی است که دفتر اول آن با عنوان «قدرت زمان» توسط نشر تیماس چاپ و منتشر شد.

در بخشی از کتاب چنین آمده است:

«موفقیت، انگیزه‌ای بسیار مهم و همگانی است که از دیرباز تاکنون، غالب مردم برای دستیابی به آن، تلاش‌های فراوانی داشته‌اند. استفادۀ بهینه و قاعده‌مند از زمانی که در اختیار بشر نهاده شده، او را در رسیدن به سکوهای بلند پیروزی و موفقیت به پیش می‌برد. درواقع، مدیریت بهینه و هدفمند فرصت‌ها، پیشران موفقیت آدمی در عرصه‌های مختلف زندگی او شمرده می‌شود.

اگر بپرسید مهم‌ترین اشکال و ایراد ما در زندگی چیست، بی‌درنگ می‌توان پاسخ داد «نیاموخته‌ایم درست زندگی کنیم»، آگاهی از اصول زندگی درست را نداریم و برحسب عادت، زندگی را به حال خود رها کرده‌ایم. با امواج زندگی، همانند پر کاه یا قطعه کوچک کاغذ، این‌سو و آن‌سو فرستاده می‌شویم. منفعل و واداده، خود را به دست موج‌های کوچک و بزرگ زندگی سپرده‌ایم.»

كتاب «قدرت زمان» در 176 صفحه رقعی توسط محمد مرادی حسین‌آباد تهیه و تنظیم شده و نشر «تیماس» آن را چاپ و با بهای 1.500.000 ريال روانه بازار کتاب کرده است.

در صورت تمایل برای خرید اینترنتی کتاب «قدرت زمان» از درگاه اینترنتی نشر تیماس (+) اقدام فرمایید.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.