دیدار آقای مهدی لسانی با ریاست موسسه سبک زندگی آل یاسین

در خراسان رضوی برگزار شد:

به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ در دیدار مدیر پژوهش و برنامه ریزی آستان قدس رضوی با مدیرعامل پژوهشکده سبک زندگی اسلامی دلایل اهمیت پرداختن به سبک زندگی بحث و بررسی شد.
در این دیدار که در آستانه تشکیل هیات اندیشه ورز سبک زندگی صورت گرفت، آقای مهدی لسانی مدیر پژوهش و برنامه ریزی آستان قدس رضوی با حجه الاسلام دکتر محمدتقی فعالی مدیرعامل پژوهشکده سبک زندگی اسلامی به گفتگو و تبادل نظر پرداخت. دکتر لسانی با ارائه مختصری از فعالیت های ارزشمند مدیریت پژوهش و برنامه ریزی و تشکیل هیات های اندیشه ورز در موضوعات راهنمای و مشاوره، کودک و نوجوان، قران و احکام تاکید کرد به اذعان بسیاری از اساتید هیات های مذکور تشکیل هیات اندیشه ورز سبک زندگی ضرورتی اساسی دارد.
دکتر فعالی نیز در این گفتگو دیدگاه های خود را در خصوص اهمیت یافتن سبک زندگی و تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) براین مقوله را از جهات مختلف قابل تحلیل دانست. ایشان دو دلیل از دلایل عمده اهمیت یافتن سبک زندگی را اثبات کارآمدی دین اسلام و نیز بروز و گسترش یافتن آسیب های اجتماعی عنوان نمود. وی افزود بهترین و پرظرفیت ترین مفهوم برای اثبات کارآمدی اسلام مفهوم سبک زندگی است.
همچنین در پایان این نشست زمینه های تعامل و همکاری پژوهشکده سبک زندگی اسلامی با مدیریت پژوهش و برنامه ریزی آستان قدس رضوی بررسی شد.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.