دیدار رئیس موسسه آل یاسین با رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

به گزارش روابط عمومی موسسه دین و معنویت آل یاسین، در دیدار حجت الاسلام والمسلمین دکتر فعالی رئیس موسسه آل یاسین با حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر رشاد رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، گزارشی از فعالیت های موسسه دین و معنویت آل یاسین ارائه شد.

در این دیدار که سوم آذرماه ۹۳ در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی صورت گرفت، دکتر فعالی ضمن برشمردن ظرفیت ها و قابلیت های موسسه دین و معنویت آل یاسین در زمینه ترویج سبک زندگی اسلامی، خواهان توسعه فعالیت های مرتبط با سبک زندگی و اهتمام هرچه بیشتر سایر مراکز و موسسات فعال فرهنگی نسبت به این موضوع گردید.

حجت الاسلام و المسلمین رشاد نیز ضمن ابراز رضایت از گزارش ارائه شده، تلاش و جدیت موسسه آل یاسین در پیگیری مطالبات رهبری در حوزه سبک زندگی را ستود و خواستار ارتقاء سطح فعالیت های موسسه و ارتباط بیشتر با سایر موسسات فرهنگی، از جمله مرکز الگوی اسلامی پیشرفت و موسسه دارالحدیث شد.

ارائه گزارش در شورای عالی انقلاب فرهنگی از دیگر پیشنهادات رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی بود.

لازم به ذکر است، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر رشاد سمت های مختلفی از جمله عضویت شورای عالی انقلاب فرهنگی، عضو هیئت علمی و رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، مؤسس و رئیس حوزه علمیه‌ ‌امام رضا(ع) و رئیس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران را بر عهده دارد.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.