دیدار مدیر کل اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اوقاف با ریاست موسسه سبک زندگی

در محل موسسه سبک زندگی آل یاسین انجام شد/

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین، رضا معممی مقدم مدیرکل اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور به همراه حجت الاسلام هادی شفیع‌زاده، مدیرکل اعزام مبلغ سازمان، حجت الاسلام فاطمی تبار  و آقای حسین زاده معاون مدیر کل با حجت الاسلام دکتر فعالی در محل موسسه سبک زندگی دیدار و گفتگو کردند.

معممی مقدم، مدیرکل اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اوقاف با اشاره به اینکه تولیدات، خدمات و محصولاتی که توسط موسسه سبک زندگی ارائه گردیده است، بالاتر از حد انتظار است، گفت: امروزه آموزش مبلغ متخصّص نیاز جامعه است. این را همکاران بنده در بخش اعزام مبلغ در دستور قرار بدهند.

وی افزود: ما به دنبال گسترش هسته‌های مردمی سبک زندگی هستیم؛ لذا باید به مردم نقش بدهیم.

مدیرکل اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اوقاف در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تولیدات محتوا باید در شئون زندگی مردم مصرف شود. تولید و عرضه کار شماست و توزیع (مصرف) کار ماست.

در ادامه حجت الاسلام دکتر محمدتقی فعالی رییس موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین پس از معرفی مجموعه و فعالیت‌های ان، پیشنهادات پنجگانه‌ای را ارائه کرد و بر داشتن محتوای متناسب با ساختارِ ساخته شده توسط سازمان اوقاف تاکید ورزید و استمرار آموزش را شرط تاثیرگذاری آموزش دانست.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.