دیدار معاون آموزشی پژوهشی ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین

به گزارش روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ در دیدار حجت‌الاسلام سبحانی معاون آموزشی و پژوهشی ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی با حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر محمدتقی فعالی ریاست مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین، در خصوص برگزاری دوره‌ها و نشست‌های تخصصی سبک زندگی گفتگو شد.

حجت‌الاسلام سبحانی گفت: تاکنون بر محور فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه‌های استکبارستیزی، اقتصاد مقاومتی، خانواده و جمعیت از طریق تفاهم با برخی از مراکز علمی کشور فعالیت‌هایی نیز انجام داده‌ایم. برخی از آن‌ها در قالب کتاب چاپ شده است و تعدادی دیگر نیز آماده چاپ هستند.

معاون آموزشی پژوهشی ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی افزود: حدود ۵ هزار نفر از روحانیون، پزشکان و مهندسان در سطح کشور در سامانه‌های ارتباطی و شبکه‌های اطلاع‌رسانی ما قرار دارند که در مناسبت‌های مختلف و برنامه‌های گوناگون به ایشان اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد.

حجت‌الاسلام دکتر فعالی نیز با تأکید بر ضرورت بازبینی و اصلاح کتاب‌های درسی بخصوص کتب سبک زندگی دانش آموزان مقاطع تحصیلی گوناگون، خواستار اقدامی جدّی و علمی برای اصلاح وضعیت موجود منابع درسی دانش آموزان شد.

در پایان این جلسه که ۵شنبه بیست و دوم خردادماه ۹۹ برگزار شد تصمیم بر این شد طرح نامه برگزاری نشست‌های تخصصی ویژه مبلّغان و معلّمان توسط مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل‌یاسین، تهیه و به معاونت آموزشی پژوهشی ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی ارائه گردد.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.