سومین شماره مجله الکترونیکی پایش سبک زندگی منتشر شد

توسط موسسه­ دین و معنویت آل یاسین

به گزارش روابط ­عمومی موسسه­ ی دین و معنویت آل یاسین؛ سومین شماره نشریه تحلیلی، علمی و اطلاع رسانی “پایش سبک زندگی” به صورت الکترونیکی در دسترس کاربران و علاقمندان قرار گرفت.

این نشریه که به همت موسسه فرهنگی هنری دین و معنویت آل یاسین منتشر گردیده است؛ موضوع سبک زندگی را از  ابعاد مختلف به تفصیل مورد بررسی وتحلیل قرار داده است.

فصل اول این شماره نشریه به پایش آموزه و اندیشه سبک زندگی اختصاص یافته  و در فصل دوم؛ همایش‏ها و منابع سبک زندگی معرفی شده است. پایش تحولات و آسیب‏های فرهنگی سبک زندگی و نیز پایش راهبردها و راهکارها از دیگر بخش های شماره جدید این نشریه است.
مهارت خودآگاهی به قلم حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدتقی فعالی، بررسی ماهیت و ابعاد مختلف سبک زندگی، در گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین دکتر آذربایجانی از جمله مطالب برجسته دومین شماره نشریه پایش سبک زندگی است.
در پرونده ی ویژه این شماره موضوعات متنوع پیرامون مدیریت بدن از جمله: نگاهی گذار به وضعیت آرایش، پوشش و دستکاری های بدن در ایران، دگرگونی درسلیقه پوششی مردم ایران از سال ۱۳۶۸ به بعد، تیپ شناسی سبک های مختلف پوششی و آرایشی زنان ایران، علل و عوامل گرایش به مدیریت بدن، پوشش و آرایش در نگاه اسلام و مانکنیسم و دستکاری های بدنی از نگاه اسلام به تفصیل مورد واکاوی قرار گرفته است.
شایان ذکر است: نشریه پایش سبک زندگی، با بررسی ابعاد متنوع سبک زندگی فردی و اجتماعی در حوزه های مختلف، ویژه فعالان و مدیران فرهنگی توسط موسسه فرهنگی هنری دین و معنویت آل یاسین به صورت متناوب منتشر می گردد.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.