ششمین شماره مجله الکترونیکی پایش سبک زندگی منتشر شد

به گزارش روابط ­عمومی موسسه­ ی دین و معنویت آل یاسین؛ ششمین شماره الکترونیکی نشریه تحلیلی، علمی و اطلاع رسانی “پایش سبک زندگی” منتشر شد.

فصل اول این شماره نشریه به پایش آموزه و اندیشه سبک زندگی اختصاص یافته  و در فصل دوم؛ همایش‏ها و منابع سبک زندگی معرفی شده است. پایش آسیب‏ها و نیز پایش اخبار از دیگر بخش های شماره جدید این نشریه است.

خویشتن داری و مهار خشم به قلم حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدتقی فعالی و سبک تغذیه در گفتگو با دکتر حسین مرادی از جمله مطالب برجسته پنجمین شماره نشریه پایش سبک زندگی است.

در پرونده ی ویژه این شماره موضوعات متنوعی پیرامون سبک تغذیه از جمله: آشنایی با مفاهیم اولیه در علم تغذیه، تاثیر تغذیه بر ویژگی های روحی روانی انسان، تاریخچه فست فود در جهان و ایران، آمارهای غذایی ایران، رژیم های غذایی رایج در دنیا، اهمیت آب در نظام تغذیه سالم، مبانی الگوی تغذیه سالم، اصول کلی تغذیه در اسلام، آداب غذا خوردن در اسلام به تفصیل مورد واکاوی قرار گرفته است.

شایان ذکر است: نشریه پایش سبک زندگی، با بررسی ابعاد متنوع سبک زندگی فردی و اجتماعی در حوزه های مختلف، ویژه فعالان و مدیران فرهنگی توسط موسسه فرهنگی هنری دین و معنویت آل یاسین به صورت متناوب منتشر می گردد.

 برای دانلود فایل مجله اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.