عملکرد و فعالیت‌های انجام شده مرکز مثبت زندگی در مهر ماه سال 1400

به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک‌زندگی آل یاسین؛ مرکز مثبت زندگی پردیسان وابسته به مؤسسه خیریه نسیم مهر حسین(ع) از نیمه آبان ماه 1399 با دریافت 330 پرونده به صورت الکترونیکی در سامانه مثبت زندگی آغاز به کار کرد. قابل ذکر است که طبق اعلام نظر اداره کل بهزیستی استان، مرکز مثبت زندگی پردیسان با انجام 67 درصد بازدید در میان 24 مرکز استان قم، رتبه چهارم را دارد.

طبق تعرفه بهزیستی کشور، مراکز مثبت زندگی مراکزی غیردولتی هستد که براساس بند 4 ماده 26 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت پس از کسب پروانه فعالیت، مجموعه‌ای از خدمات سطح یک سازمان بهزیستی را در بستر فناوری اطلاعات جهت بهتر زیستن آحاد جامعه ارائه می‌نمایند.

بسته‌بندی و توزیع لوازم‌التحریر، دریافت بسته‌های گوشت و توزیع بسته‌های غذایی بین مددجویان، رسیدگی به امورات مختلف مرکز و خیریه، بازدید و تحقیق از خانواده‌ها، تشکیل پرونده‌های وام، درمان و پیگیری امور مربوط به درمان، پیگیری کار برای مددجویان، دریافت و توزیع غذای نذری و تهیه فرم­های شناسایی مددجویان و خیّرین به ویژه فرم‌های پایش اطلاعات نسیم مهر حسین(ع) از جمله خدمات انجام شده مرکز مثبت زندگی در مهر ماه سال جاری می­باشد.

پیگیری امور تشرف به مشهد مقدس، برگزاری کارگاه مشاوره در مباحث متفاوت، شناسایی مددجویان بیشتر از دیگر فعالیت‌های انجام شده مرکز مثبت زندگی در ماه مذکور می‌باشد.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.