كتاب «گزيده‌ای از تفسير موضوعی قرآن كريم» توسط نشر تیماس چاپ و روانه بازار کتاب شد

به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک‌زندگی آل ‌یاسین؛ كتاب «گزيده‌ای از تفسير موضوعی قرآن كريم» تأليف «علی جعفرزاده»، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم به همت نشر تیماس وابسته به مؤسسه فرهنگی هنری آل یاسین تجديد چاپ شد.

کتاب حاضر که مطابق سرفصل‌های آموزش عالی نوشته شده است، مشتمل بر 13 فصل و یک پیشگفتار است. مؤلف در فصل اول به برتری‌های قرآن کریم، در فصل دوم به وحی شناسی قرآنی، در فصل سوم به روش‌های تفسیری و در فصل چهارم و پنجم به شناخت سوره حمد و ویژگی های سوره قدر و توحید می پردازد.

نگارنده فصل های ششم تا دوازدهم را به ترتیب به موضوعات ذیل اختصاص داده است: خدا در قرآن، جایگاه انسان در قرآن، سنت‌های اجتماعی در قرآن، تدبر و اندیشیدن در قرآن، روابط اجتماعی از ديدگاه قرآن، قرآن و پيام‌های جاودانه، اوصاف ويژه مؤمنان در قرآن. نویسنده این اثر در فصل پایانی کتاب به موضوع «قرآن و عوامل كلی سقوط اخلاقی» پرداخته و مباحثی ازجمله؛ احساس مسئوليت و درك عظمت و توجه به وجود الهی، افرايش و تكامل ايمان، ارتباط با خداوند، چگونگی ايجاد وسوسه و شيطان و هوای نفس را بررسی کرده است.

تجديد چاپ كتاب «گزيده‌ای از تفسير موضوعی قرآن كريم» در 252 صفحه وزيری توسط انتشارات «تیماس» با بهای 600.000 ريال روانه بازار نشر کتاب شده است.

پدیدآوره: علی جعفرزاده
موضوع : قرآن – تفاسیر
ناشر : تیماس
محل نشر : قم
قطع : وزیری
نوع کتاب : تالیف
زبان اصلی : فارسی
قیمت : 600.000 ریال
نوع جلد : شومیز
قطع : وزیری
تیراژ : 1000
تعداد صفحات : 252

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.