مدیران اداره کل پژوهش‌های رسانه‌ای صدا و سیما با ریاست مؤسسه آل یاسین دیدار و گفتگو کردند

به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک‌زندگی آل یاسین؛ در ادامه دیدارها و گفتگوهای فیما بین مؤسسه آل یاسین و سازمان‌ها و مراکز فرهنگی کشور، مدیران اداره کل پژوهش‌های رسانه‌ای سازمان صدا و سیما با حجت الاسلام و المسلمین محمد تقی فعالی ریاست مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین دیدار کردند.

در این دیدار که روز دوشنبه 3/11/1401 در محل مؤسسه آل یاسین برگزار گردید، بر تقویت تعاملات و افزایش میزان تبادلات پژوهشی تأکید شد.

حجت الاسلام رضوانی در بخشی از سخنان خود، ضمن تأکید بر توجه به نظام عرضه و تقاضا در پژوهش‌ها، خاطرنشان کرد: فلسفه وجودی اداره کل پژوهش‌های رسانه‌ای سازمان صدا و سیما، استفاده از ظرفیت‌های پژوهشی و معرفتی حوزه‌های علمیه برای تولیدات رسانه‌ای است.

وی در ادامه افزود: اداره کل پژوهش‌های رسانه‌ای این ظرفیت را دارد که از برآیند پژوهشی مراکز استفاده و آنها را فرآوری کند و به یک مدل رسانه‌ای تبدیل نماید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از آنجا که سبک زندگی نمود بیرونی تمام معارف است، نحوة روایتگری و رؤیاسازی و به تعبیری رسانه‌ای کردن آن به ویژه ناظر به 50 سال آینده، از اهمیت به سزایی برخوردار است.

در پایان این دیدار مقرر شد نمایندگانی از طرفین جهت تعامل و تبادل نظر بیشتر ناظر به همکاری‌های عملیاتی، جلساتی برگزار نمایند.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.