نشست توجیهی دوره آموزشی و پژوهشی سبک زندگی اسلامی برگزار شد

با حضور اساتید دوره سبک زندگی:

به گزارش روابط عمومی مؤسسه دین و معنویت آل‌یاسین؛ نخستین نشست توجیهی دوره آموزشی وپژوهشی سبک زندگی اسلامی با حضور اساتید و برگزیدگان این دوره برگزارشد.

در این جلسه که روز یکشنبه هجدهم خردادماه جاری برگزارشد؛ برگزیدگان نخستین دوره آموزشی وپژوهشی سبک زندگی اسلامی ضمن آشنایی با اهداف و راهبردهای علمی این دوره ، در جریان برنامه های آتی  و شاخصه-های تحصیل در این دوره قرار گرفتند.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین دکتر فعالی رئیس موسسه دین ومعنویت آل یاسین در سخنان مبسوطی با اشاره به دیرپایی وسابقه طراحی پروژه سبک زندگی غربی و تلاش فزاینده برای ترویج وتسلط آن بر جوامع اسلامی ، بر ضرورت طراحی تدوین وترویج سبک زندگی اسلامی با بهره گیری از منابع بسیار غنی وبی بدیل دین مبین اسلام اشاره نمود وتصریح کرد: روحانیت باید بتواند با تلاشی پردامنه وهمتی بیش از گذشته، مدل های جامع وکامل سبک زندگی اسلامی را طراحی نموده وثابت کند که قرآن، اسلام وتشیع، کارآمدترین راهبردها وراهکارهای عملی وموثر را برای بهتر زیستن بشریت در همه ابعاد زندگی در جهان مدرن، در اختیار دارد.

ایشان در ادامه با اشاره به اهداف برگزاری این دوره،  به تشریح برنامه ها وفعالیت های متعدد موسسه دین ومعنویت آل یاسین در محورهای مختلف پرداخت.

در این نشست همچنین حجت الاسلام والمسلمین دکتر شریفی در زمینه موضوع، مفاهیم وابعاد مختلف  سبک زندگی و لزوم توجه افزون تر به سبک زندگی اسلامی به ایراد سخن پرداخت.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.