هشتمین جلسه کارگاه آموزشی تربیت مربی مهارت‌های سبک زندگی خانوادگی در کرمان؛ راهکارهایی برای مقابله با آسیب های خانواده و اعتیاد

به گزارش روابط عمومی موسسه سبک زندگی آل‌یاسین؛ موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین در استان کرمان، کارگاه آموزشی تربیت مربی مهارت‌های سبک زندگی خانوادگی را با حضور حجت الاسلام مهدی اسدعلیزاده برگزار کرد. در این کارگاه مباحثی درباره شناخت و پیشگیری آسیب های خانواده و اعتیاد مطرح شد.
این کارگاه که در تاریخ 25 الی 27 آبان به مدت 20 ساعت برگزار شد، به آشنایی با مفاهیم، آسیب شناسی، مراحل پایش، انواع و ویژگی های آسیب های خانواده و اعتیاد پرداخت. همچنین راه های جلوگیری از اعتیاد و مشکلات ناشی از آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
استاد اسدعلیزاده در این کارگاه گفت: «آسیب های خانواده و اعتیاد از جمله مشکلات جدی اجتماعی هستند که نیاز به توجه و مقابله دارند. ما باید با آموزش و ارتقای سبک زندگی خانوادگی، سعی کنیم از این آسیب ها پیشگیری کنیم و در صورت بروز آن ها، راهکارهای مناسب را اعمال کنیم.»
این کارگاه آموزشی سبک زندگی خانوادگی به همت موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین برگزار شد و مخاطبان آن طلاب و دانشجویان، معلمان و فعالان فرهنگی بودند.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.