هشتمین شماره نشریه پایش سبک زندگی منتشر شد

توسط موسسه دین و معنویت آل یاسین؛

به گزارش روابط ­عمومی موسسه­ ی دین و معنویت آل یاسین؛ هشتمین شماره نشریه تحلیلی، علمی و اطلاع رسانی “پایش سبک زندگی” منتشر شد.

فصل اول این شماره نشریه به پایش آموزه و اندیشه سبک زندگی اختصاص یافته  و در فصل دوم؛ همایش‏ها و منابع سبک زندگی معرفی شده است. پایش آسیب‏ها و نیز پایش اخبار از دیگر بخش های شماره جدید این نشریه است.

بررسی تاثیر پدیده های طبیعی بر آرامش از منظر آموزه های دینی به قلم دکتر محمدتقی فعالی و بررسی ارتباط محیط زیست و سبک زندگی در گفتگو با دکتر سعید فراهانی فرد از جمله مطالب برجسته هشتمین شماره نشریه پایش سبک زندگی است.

در پرونده ویژه این شماره موضوعات متنوعی پیرامون محیط زیست از جمله:  محیط زیست؛ چیستی و انواع، بحران کم آبی در گفتگو با دکتر کردوانی، فضای سبز در تاریخ و ادبیات ایران، نگاهی به وضعیت منابع آب در ایران و جهان، بررسی وضعیت حیات وحش کشور و نگاهی به اصول فقهی در ارتباط با محیط زیست به تفصیل مورد واکاوی قرار گرفته است.

شایان ذکر است: نشریه پایش سبک زندگی، با بررسی ابعاد متنوع سبک زندگی فردی و اجتماعی در حوزه های مختلف، ویژه فعالان و مدیران فرهنگی به صورت متناوب منتشر می گردد.

دانلود فایل PDF پایش سبک زندگی

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.