هفتمین شماره نشریه پایش سبک زندگی منتشر شد

به گزارش روابط ­عمومی موسسه­ ی دین و معنویت آل یاسین؛ هفتمین شماره نشریه تحلیلی، علمی و اطلاع رسانی “پایش سبک زندگی” منتشر شد.

فصل اول این شماره نشریه به پایش آموزه و اندیشه سبک زندگی اختصاص یافته  و در فصل دوم؛ همایش‏ها و منابع سبک زندگی معرفی شده است. پایش آسیب‏ها و نیز پایش اخبار از دیگر بخش های شماره جدید این نشریه است.

مهارت خودآگاهی به قلم حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدتقی فعالی و دانشگاه و سبک زندگی در گفتگو با حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه از جمله مطالب برجسته هفتمین شماره نشریه پایش سبک زندگی است.

در پرونده ی ویژه این شماره موضوعات متنوعی پیرامون دانشگاه و سبک زندگی از جمله: چیستی، تاریخچه، رسالت و اهداف، وحدت حوزه و دانشگاه، نهضت تولید علم و جنبش نرم افزاری، پژوهش و دانشگاه، موانع و راهکارها، ازدواج دانشجویی، آسیب ها و راهکارها، اشتغال و بیکاری فارغ التحصیلان، آسیب شناسی روابط دختر و پسر در دانشگاه، و دانشگاه در کلام امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) به تفصیل مورد واکاوی قرار گرفته است.

شایان ذکر است: نشریه پایش سبک زندگی، با بررسی ابعاد متنوع سبک زندگی فردی و اجتماعی در حوزه های مختلف، ویژه فعالان و مدیران فرهنگی توسط موسسه فرهنگی هنری دین و معنویت آل یاسین به صورت متناوب منتشر می گردد.

دانلود فایل PDF پایش سبک زندگی

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.