پشتیبانی از فعالیتهای علمی سبک زندگی اسلامی

در نشست مشترک روسای کتابخانه ملی و موسسه آل یاسین عنوان شد:

به گزارش اداره روابط عمومی موسسه دین و معنویت آل یاسین، نشست مشترک رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی با رئیس موسسه دین و معنویت آل یاسین، زمینه­ ها و ظرفیت­های پشتیبانی از فعالیت­ های علمی سبک زندگی اسلامی در موسسه آل یاسین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست که ۱۶ شهریور ۹۴ در کتابخانه ملی صورت پذیرفت، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد تقی فعالی رئیس موسسه آل یاسین با تبیین اهداف و راهبردهای این موسسه، گزارش جامعی از فعالیت‌ها و برنامه­ های آن ارائه نمودند.

دکتر صالحی امیری رئیس کتابخانه ملی نیز با ارزیابی مثبت از دستاوردهای موسسه، نسبت به ارائه خدمات و پشتیبانی از فعالیت‌های علمی این موسسه در زمینه بهینه ­سازی و توسعه کتابخانه تخصصی سبک زندگی اسلامی در ابعاد فنی و محتوایی، فراهم‌ سازی تسهیلات علمی برای بهره‌ مندی پژوهشگران و دانش ­پژوهان موسسه از منابع و امکانات کتابخانه ملی اظهار آمادگی نمود.

در این نشست همچنین زمینه­ های همکاری جهت استفاده از ظرفیت اندیشگاه سازمان اسناد ملی برای برگزاری همایش، بزرگداشت و رونمایی کتاب، و ارائه محتوا در ارتباط با سبک زندگی برای سایت اسلام پدیا مورد بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است پس از این نشست، دکتر فعالی دربازدید از مرکز اسناد و کتابخانه ملی از نزدیک با فعالیت‌ها و دستاوردهای این مجموعه آشنا شدند .

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.