پنجمین شماره نشریه پایش سبک زندگی منتشر شد

توسط موسسه­ ی دین و معنویت آل یاسین

 به گزارش روابط ­عمومی موسسه­ ی دین و معنویت آل یاسین؛ پنجمین شماره نشریه تحلیلی، علمی و اطلاع رسانی “پایش سبک زندگی” منتشر شد.

فصل اول این شماره نشریه به پایش آموزه و اندیشه سبک زندگی اختصاص یافته  و در فصل دوم؛ همایش‏ها و منابع سبک زندگی معرفی شده است. پایش آسیب‏ها و نیز پایش اخبار از دیگر بخش های شماره جدید این نشریه است.

مهارت خوشبینی به قلم حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدتقی فعالی و بررسی فرهنگ آپارتمان نشینی در گفتگو با حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد فلاح از جمله مطالب برجسته پنجمین شماره نشریه پایش سبک زندگی است.

در پرونده ی ویژه این شماره موضوعات متنوعی پیرامون فرهنگ آپارتمان نشینی از جمله: تاریخچه، الزامات آپارتمان نشینی، آسیب ها و راه کارها، زمینه های بروز مشکلات آپارتمان نشینی، مزایای آپارتمان نشینی، فرهنگ صحیح آپارتمان نشینی، توصیه های اسلامی برای آپارتمان نشینان و اساسنامه آپارتمان نشینی به تفصیل مورد واکاوی قرار گرفته است.

شایان ذکر است: نشریه پایش سبک زندگی، با بررسی ابعاد متنوع سبک زندگی فردی و اجتماعی در حوزه های مختلف، ویژه فعالان و مدیران فرهنگی توسط موسسه فرهنگی هنری دین و معنویت آل یاسین به صورت متناوب منتشر می گردد.

دانلود فایل PDF پایش سبک زندگی

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.