پژوهشکده سبک زندگی اسلامی در نمایشگاه کتاب و دستاوردهای علمی حوزه‌های علمیه حضور می یابد

به گزارش روابط عمومی موسسه سبک زندگی آل یاسین؛ نمایشگاه کتاب و دستاوردهای علمی حوزه‌های علمیه، یکی از بزرگترین رویدادهای علمی و فرهنگی کشور است که با حضور واحدهای پژوهشی حوزوی و مراکز علمی و فرهنگی مختلف برگزار می شود.

این نمایشگاه با هدف ارتقای سطح علمی و فرهنگی جامعه و ایجاد فضای مناسب برای تبادل نظر و هم اندیشی بین پژوهشگران، اندیشمندان و فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی، از ۱۷ تا ۲۲ دی ماه ۱۴۰۲ در مجتمع امام خمینی (ره) قم برگزار می شود.

در این نمایشگاه، بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب و نشریه در زمینه های مختلف علوم اسلامی و انسانی از جمله فقه و اصول، علوم قرآنی و حدیثی، کلام و فلسفه، تاریخ و تمدن، اخلاق و عرفان، سیاست و اجتماع، اقتصاد و مدیریت، فرهنگ و هنر، سبک زندگی و تربیت اسلامی به نمایش گذاشته می شوند.

یکی از شرکت کنندگان در این نمایشگاه، پژوهشکده سبک زندگی اسلامی متعالی است که با ارائه کتاب ها و نشریات خود، میزبان علاقه مندان به این حوزه خواهد بود. این پژوهشکده با هدف تبیین و ترویج سبک زندگی اسلامی در جامعه اسلامی و بین المللی، از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده است و تاکنون آثار متعددی در زمینه های مختلف مرتبط با سبک زندگی اسلامی متعالی منتشر کرده است.

بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است. علاقه مندان می توانند با حضور در مجتمع امام خمینی (ره) قم از ساعت ۹ الی ۱۹ در طبقه دوم غرفه شماره 45 بازدید به عمل آورند.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.