چهارمین شماره مجله پایش سبک زندگی منتشر شد

 به گزارش روابط ­عمومی موسسه­ ی دین و معنویت آل یاسین؛ چهارمین شماره نشریه تحلیلی، علمی و اطلاع رسانی “پایش سبک زندگی” در دسترس کاربران و علاقمندان قرار گرفت.

فصل اول این شماره نشریه به پایش آموزه و اندیشه سبک زندگی اختصاص یافته  و در فصل دوم؛ همایش‏ها و منابع سبک زندگی معرفی شده است. پایش تحولات و آسیب‏های فرهنگی سبک زندگی و نیز پایش راهبردها و راهکارها از دیگر بخش های شماره جدید این نشریه است.

بخشش، راهی به رهایی به قلم حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدتقی فعالی، بررسی فرهنگ عزاداری عاشورا در گفتگو با آیت الله نظری منفرد از جمله مطالب برجسته چهارمین شماره نشریه پایش سبک زندگی است.

در پرونده ی ویژه این شماره موضوعات متنوعی پیرامون فرهنگ عزاداری از جمله: مفهوم شناسی، کارکردها عزاداری، دوره های عزاداری، پیشینه عزاداری در اسلام، آسیب شناسی عزاداری، خرافه و خرافه گرایی، آسیب شناسی مداحی، قمه زنی، بایسته های عزاداری از نگاه رهبری و سبک صحیح عزاداری و راهکارهای تحقق آن، به تفصیل مورد واکاوی قرار گرفته است.

شایان ذکر است: نشریه پایش سبک زندگی، با بررسی ابعاد متنوع سبک زندگی فردی و اجتماعی در حوزه های مختلف، ویژه فعالان و مدیران فرهنگی توسط موسسه فرهنگی هنری دین و معنویت آل یاسین به صورت متناوب منتشر می گردد.

دانلود فایل PDF پایش سبک زندگی

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.