دوره مهارت های سبک زندگی خانوادگی در نیروی دریایی بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین؛ در راستای ارتقای سطح فرهنگی و اخلاقی، کارگاه‌های جامع سبک زندگی در نیروی دریایی بوشهر به مدت 50 ساعت از تاریخ 20 تا 22 آذر ماه 1402 برگزار شد.

این کارگاه‌ها با هدف آموزش و ترویج مهارت‌های سبک زندگی اسلامی و موفقیت در زندگی شخصی و اجتماعی، برای مخاطبان مختلف شامل دانش‌آموزان، مربیان و معلمان، دانشجویان، کارکنان وظیفه و پایور و همچنین فرماندهان و خانواده‌های کادر نیروی دریایی برگزار گردید.

در این کارگاه‌ها حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر احمدی دهمند، حجت‌الاسلام استاد کاظمی و حجت‌الاسلام استاد شم آبادی به عنوان مدرسان از موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین قم، به بیان مطالب مختلفی پیرامون مهارت‌های سبک زندگی فردی، یک گام تا موفقیت، سبک زندگی عفیفانه، دختر امروزی، مد و مدگرایی، موسیقی، نوجوان آزاد (تحلیل اغتشاشات 1401)، حقیقت فضای مجازی، مهارت نه گفتن، اهمیت جوانی، ویژگی‌های جوان، موفقیت چیست، عوامل و موانع، خودآگاهی، خودباوری و خداباوری پرداختند.

همچنین کارگاه‌هایی با موضوع مهارت‌های فرزندپروری، خانواده موفق، مهارت‌های همسرداری، ویژه بانوان و آقایان و همچنین مشاوره تخصصی و … نیز در این دوره برگزار شد.

مطالب مرتبط
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.